Grup Dersleri

Bol kalori harcatan son trend grup fitness derslerinde, eğitmen eşliğinde grup motivasyonu ile spor yaparken aynı zamanda eğlenerek iyi de hissedeceksiniz. Zumba, spinning, fundamentals, functional, yoga, mat pilates, fit box, outdoor running ile her gün farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Core Pilates

Yüksek seviyede Core Challenge çalışması yapılarak yağ yakımını sağlayan ve karın, kalça, kol ve bacaklardaki tüm kasları çalıştıran bir derstir.

Functional Training

Klasik fitness çalışmaların aksine çoklu eklem hareketlerinin çalışmalarda esas alındığı zevkli bir egzersiz programıdır.
Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration
George karelias satin al Marlboro double fusion satin al Marlboro touch aqua satin al Djarum black satin al Captain black dark crema sigara satin al Toscanello limoncello puro satin al Puro satin al Tutun satin al