Yoga

Günümüzde popüler hale gelen hemen hemen tüm yaşam tarzlarına uygun; bizlere sağlık, canlılık, şifa, güç kazandırıp, stresi azaltan, dinlenme, esneklik hatta kilo vermek için yardımcı olan yoga, neden şimdi bu kadar popüler diye sorarsak artık hayatlarımızla daha derin bağlantılar kurmak ve farkındalığımızı arttırmak için diyebiliriz.

Yogayı tanımlamak gerekirse bir zihin ve beden uygulamasıdır. İçsel bir yolculuk olan bu meditasyon biçimi, yaşam tarzından öte olup zihni dinlendirip farkındalığımızı geliştirir.

Herkes yoga yapabilir. Esnek veya çevik olmanızı gerektirmeden hangi yaşta olursanız olun yogaya başlayabilirsiniz.

Düzenli yoga yapmanız durumunda kan dolaşımınız rahatlar, nefes çalışmasıyla kasların gerginliğini azaltıp, stres hormonunu pasifize edebilirsiniz. Kasların esneyip güçlenmesine yardımcı olur ve sayamadığımız bir çok iyi olma haline gelmenizi sağlar.


Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration
George karelias satin al Marlboro double fusion satin al Marlboro touch aqua satin al Djarum black satin al Captain black dark crema sigara satin al Toscanello limoncello puro satin al Puro satin al Tutun satin al