Personal Training

HEMEN BAŞLAYIN!
Personal Training, profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan kişiye özel egzersiz programlarının antrenman süresince eğitmenle bire bir uygulanmasıdır.

EĞİTMENLERİMİZ İLE BİRE BİR ÇALIŞIN!
Uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi fitness hedefleriniz için bire bir özel dersler en iyi çözümünüz olacaktır.

FITNESS
Klasik fitness antrenmanında size özel eğitmenle çalışarak büyük değişimlerin farkına varabilirsiniz. Sadece amacınıza uygun ve size özel hazırlanan program sayesinde düzgün bir fiziğe, artmış bir yaşam kalitesine ve fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

REFORMER PILATES
Genel direnç, esneklik, koordinasyon ve denge dahil aletli pilatesin en bilindik faydalarının tümünü bir arada sunulduğu özel derstir. Pilates egzersizleriyle daha sıkı, daha dengeli ve daha dik bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration
George karelias satin al Marlboro double fusion satin al Marlboro touch aqua satin al Djarum black satin al Captain black dark crema sigara satin al Toscanello limoncello puro satin al Puro satin al Tutun satin al