Eğitmenler

Bizim sihirli değneğimiz iş disiplinimiz.


  • Burcu Bilgin
  • BRANŞ: PT Coach Reformer

Burcu Bilgin Kimdir?

Kocaeli üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunu olan Burcu Bilgin, 10 yılı aşkın eğitmenlik tecrübesine sahiptir. Acıbadem BiFit gibi kurumlar eğitim verdiği yerler arasındadır. Step aerobik, mat pilates ve reformer pilates eğitmenlik yaptığı alanlardır.
Kurumumuzda mat pilates ve Pt reformer pilates alanlarında görev yapmaktadır.

  • Sevim Polat
  • BRANŞ: PT Coach Fitness & Reformer Pilates

Sevim Polat Kimdir?

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü kökenli olan Sevim Polat, Fonksiyonel Fitness ve Reformer Pilates alanlarında tecrübelidir. Animal Flow sistemini kullanmaktadır.
 
Kurumumuzda Fonksiyonel Fitness ve Reformer Pilates alanında görev yapmaktadır.

  • Nurtekin Sekmen
  • BRANŞ: PT Coach Kickboks

Nurtekin Sekmen Kimdir?

Sakarya Üniversitesi BESYO bölümü mezunu olan Nurtekin Sekmen, 2009 ve 2010 yıllarında Wushu dalında, 2011 yılın Muay Thai dalında Avrupa 2.likleri olup, 2011 ve 2013'de Muat Thai dalında 2 kez Türkiye Şampiyonu, 2012 yılında Kick Boks da Türkiye şampiyonu olmuştur. Ayrıca Wushu branşında 2010 yılında Türkiye şampiyonudur. Kendisi milli bir sporcu olup ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Salonumuzda Kickboks ve Muay Thai branşlarında hizmet vermektedir.

Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration
George karelias satin al Marlboro double fusion satin al Marlboro touch aqua satin al Djarum black satin al Captain black dark crema sigara satin al Toscanello limoncello puro satin al Puro satin al Tutun satin al