Sağlığınız için bir adım atmaya karar verdiyseniz sevgiyle kurduğumuz Fit4Ever ailesine sizide bekliyoruz.

(0262) 322 40 00

(0533) 614 44 44

YAHYA KAPTAN MH. ŞEHİT ERGÜN KÖNCÜ SK. NO:17 İZMİT / KOCAELI

Bizi sosyal medyadan takip edin
Top
Team Image

Sevim Polat

PT Coach Fitness & Reformer Pilates

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü kökenli olan Sevim Polat, Fonksiyonel Fitness ve Reformer Pilates alanlarında tecrübelidir. Animal Flow sistemini kullanmaktadır.</p> <p>Kurumumuzda Fonksiyonel Fitness ve Reformer Pilates alanında görev yapmaktadır.

Team Image

Ömer Can

PT Coach Kickboks

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan Ömer Can, Muay Thai alanında Türkiye üniversiteler arasında Türkiye 3.lüğü, Wushu Sanda alanında milli sporcu olup 3 kere katıldığı Türkiye şapmiyonasında 3.lükleri bulunmaktadır. Uluslararası şampiyonalarda da 2.liği mevcuttur.</p> <p>Kurumumuzda Kickboks & Muay Thai alanlarında eğitim vermektedir.

Team Image

Mustafa Onurhan YALAZ

Diyetisyen

Diyetisyen Onurhan Yalaz, İstanbul Gelişim Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümü mezunu olup sporcu beslenmesi ve obezite beslenmesi alanlarında uzmanlaşmıştır.</p> <p>Zayıflamak isteyen veya kas yapmak isteyen sporcularımıza ve danışanlarına beslenme yöntemleri ile yardımcı olmaktadır.

Team Image

Nurtekin Sekmen

PT Coach Kickboks

Sakarya Üniversitesi BESYO bölümü mezunu olan Nurtekin Sekmen, 2009 ve 2010 yıllarında Wushu dalında, 2011 yılın Muay Thai dalında Avrupa 2.likleri olup, 2011 ve 2013'de Muat Thai dalında 2 kez Türkiye Şampiyonu, 2012 yılında Kick Boks da Türkiye şampiyonu olmuştur. Ayrıca Wushu branşında 2010 yılında Türkiye şampiyonudur. Kendisi milli bir sporcu olup ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Salonumuzda Kickboks ve Muay Thai branşlarında hizmet vermektedir.

Team Image

Rabia Petek Babaoğlu

PT Coach Reformer

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesi mezunu olan Petek Babaoğlu, Mat pilates ve Reformer pilates alanlarında tecrübelidir. Pek çok saygın kurumda görev alarak deneyim kazanmıştır.</p> <p>Kurumumuzda Mat Pilates ve Pt Reformer Pilates alanında görev yapmaktadır.

Team Image

Burcu Bilgin

PT Coach Reformer

Kocaeli üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunu olan Burcu Bilgin, 10 yılı aşkın eğitmenlik tecrübesine sahiptir. Acıbadem BiFit gibi kurumlar eğitim verdiği yerler arasındadır. Step aerobik, mat pilates ve reformer pilates eğitmenlik yaptığı alanlardır.<br /> Kurumumuzda mat pilates ve Pt reformer pilates alanlarında görev yapmaktadır.